TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 26. 06. 2022 r.

• Zapraszam dzisiaj na godz. 15.30 na niedzielne nieszpory, którym przewodniczył będzie o. neoprezbiter Karol Łukaszczyk CSsR.
  • W tym tygodniu, kancelaria parafialna czynna będzie tylko w piątek od godz. 8.00 do 9.00
  • Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie ofiary złożone dzisiaj, w czasie Mszy św., które są przeznaczone na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze.
  • Ofiara zbierana w przyszłą niedzielę, w czasie Eucharystii, przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
  • Dziękuję również za wszystkie wpłaty (darowizny) dokonane na konto bankowe parafii w minionym tygodniu, jak również w całym miesiącu czerwcu.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca lipca. Zachęcam wszystkich do Spowiedzi Świętej i Komunii Świętej wynagradzającej za grzechy, których doświadczają Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. W pierwszy piątek odwiedzę naszych chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, proszę ich zapisać w zakrystii, najpóźniej do czwartku. Początek odwiedzin o godz. 9.00, od strony Godowa.
  • Dziękuję osobom, które wczoraj sprzątały nasz kościół oraz jego otoczenie. W najbliższą sobotę, proszę o to członków rodzin pani Marii Wodeckiej oraz panów Kamila Glenc, Korneliusza Wodeckiego, Marcina Krentusz i Krzysztofa Ryszka.
  • Zachęcam również bardzo serdecznie do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.