UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

19.05. 2024.

• Przeżywamy miesiąc maj poświęcony czci Matki Bożej. Dzisiaj, w niedzielę, zapraszam na nabożeństwo majowe o godz. 15.30. Natomiast, w ciągu tygodnia, w poniedziałek, we wtorek, w środę, w czwartek, w piątek i w sobotę zapraszam na nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
  • W czwartek, na godz. 17.00, zapraszam dzieci naszej parafii na Mszę św. szkolną.
  • W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od godz. 18.00 do godz. 19.00 oraz w piątek od godz. 8.00 do godz. 9.00.
  • Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie ofiary złożone dzisiaj w czasie Mszy św., które są comiesięcznym darem Waszych serc, jaki przekazaliście na potrzeby naszego kościoła i naszej parafii.
  • Ofiara zbierana za tydzień, w czasie niedzielnej Eucharystii, będzie przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji.
  • Dziękuję również za wszystkie wpłaty (darowizny) dokonane na konto bankowe parafii w minionym tygodniu.
  • Dziękuję wszystkim osobom, które wczoraj sprzątały nasz kościół i jego otoczenie. W najbliższą sobotę, proszę o to członków rodzin panów Mirosława i Dominika Skrzyszowskich, Dawida Wysłucha, Eugeniusza Klapuch, Tomasza Sobierajewicz, Piotra Kłosek.
  • Zachęcam serdecznie do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.
  • Jest także kolejny numer Gościa Niedzielnego Historia Kościoła w cenie 14 złotych.
  • W czwartek, 30 maja, przeżywać będziemy Boże Ciało. Tegoroczna procesja Bożego Ciała będzie miała następującą trasę: I ołtarz w kaplicy św. Jana Nepomucena - o przygotowanie prosimy właścicieli i sąsiadów, II ołtarz na Wzgórzu Bożego Miłosierdzia - o przygotowanie prosimy panie z Koła Gospodyń Wiejskich, III ołtarz przy posesji państwa Szczeponek - o przygotowanie prosimy mieszkańców ulicy Kopernika, IV ołtarz przy kapicy św. Józefa - o przygotowanie prosimy członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.