TRZECIA NIEDZIELA ZWYKLA - 23. 01. 2022 r.

• Trwa Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  • Kancelaria parafialna czynna będzie w tym tygodniu we wtorek od 18.00 do 19.00 oraz w piątek od 8.00 do 9.00.
  • W tym tygodniu, w poniedziałek, wtorek i piątek, przeżywać będziemy kolejne Msze św. kolędowe w intencji mieszkańców ulicy Powstańców Śląskich. Na Mszę św. prosiłbym, by przynieść ze sobą naczynie z wodą, która zostanie poświęcona, a którą, po powrocie do domu oraz wspólnej modlitwie członków rodziny, ojciec, bądź ktoś najstarszy, poświęci dom. Z kościoła, będzie można zabrać obrazki kolędowe i poświęconą kredę, którą na drzwiach zostaną zapisane litery C + M+ B + 2022.
  • Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie ofiary, złożone dzisiaj w czasie Mszy św., które są comiesięcznym darem Waszych serc na potrzeby naszej parafii i kościoła. W miesiącu grudniu przekazaliście na te cele ofiarę 4742 złoty.
  • Ofiara zbierana w najbliższą niedzielę, w czasie Mszy św., będzie przeznaczona na parafialne potrzeby i cele (rachunek: za śmieci i za energię elektryczną w kościele za listopad i grudzień 2021 roku).
  • Dziękuję wszystkim osobom, które wczoraj sprzątały nasz kościół i jego otoczenie. W najbliższą sobotę, proszę o to członków rodzin panów Szymona Piechaczek, Przemysława Borkowskiego, Norberta Łukoszek, Stanisława Wojaczek, Damiana Pękała.
  • Serdecznie zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego, którego cena wynosi 8 złoty.
  • Dzieciom polecamy lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego.