NIEDZIELA 04. 12. 2022                                DRUGA ADWENTU

8.00   W intencji Parafian.

9.00   Za wstawiennictwem św. Barbary w intencji wszystkich górników, emerytów i rencistów górniczych oraz ich rodzin.

10.30   Za ++ Agatę Wodecki w 15 rocznicę śmierci i męża Franciszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00   Za ++ Czesława Władarz w rocznicę śmierci, córkę Marcelę, rodziców, teściów, braci Mariana i Jerzego, dusze w            czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK 05. 12. 2022                     Dzień powszedni

7.00   Za ++ Piotra Michniewicz, rodziców Annę i Franciszka Salamon, Amalię i Emila Kubica, starzyków z obu stron,            dusze w  czyśćcu cierpiące.

17.00   Za + Franciszka Gajdosz, dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK 06. 12. 2022                                 Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

7.00   Za ++ Annę, Augustyna Zamarskich, Krystynę Powroźnik, 2 mężów, Eugeniusza Szymiczek, Franciszka Sznajder,            ++ z rodzin Jaksik, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00   Za ++ Eugeniusza Szczeponek, jego rodziców, teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA 07. 12. 2022       Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

7.00   Za ++ Elżbietę i Henryka Adamczyk, Adelajdę i Roberta Widenka, syna Emila, ++ dziadków, dusze w czyśćcu            cierpiące.

CZWARTEK 08. 12. 2022          UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

7.00   Za ++ Małgorzatę i Henryka Staszek, ich rodziców, Dorotę i Henryka Wodecki, ich rodziców, 2 córki i zięcia, Teresę,            Wojciecha i Mariana Wojaczek, Agatę i Telesfora Widenka, s. Zofię Gądek, s. Jadwigę Ciborowską, ks. proboszcza            Seweryna Mazura, ks. proboszcza Fryderyka Lipińskiego, dusze w czyśćcu.

16.00   W intencji Parafian.

17.00   Za ++ Ernesta Stuchły, żonę Marię, Zdzisława Koczy, Annę i Alojzego Koczy, ++ dziadków, Katarzynę Szymon,            dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK 09. 12. 2022                                  Dzień powszedni

7.00   Za ++ Anielę i Franciszka Tomala, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Za ++ rodziców Mariannę i Stanisława Burdzickich, Stanisława Łukaszczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA 10. 12. 2022                                Dzień powszedni

7.00   Za ++ męża Romana Pyrchała, rodziców, rodzeństwo, teściów, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00   Za ++ Wojciecha Wojaczek, rodziców, dziadków, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA 11. 12. 2022                                TRZECIA ADWENTU

8.00   Za ++ Elżbietę i Józefa Kucza, Emilię i Antoniego Wodecki, syna Huberta, Otylię Kupka, ++ z rodziny, dusze w            czyśćcu cierpiące.

10.30   Za ++ Wiktorię i Edwarda Twardzik, córkę Annę Wodecki, męża Edwarda, Józefa, Stanisława, Jadwigę Twardzik,           Józefa, Matyldę Jordan, zięcia Herberta Wieja, Wiktorię i Franciszka Wodecki, Mariana Kupczyk, Jerzego Zygmund,           dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00   W intencji Parafian.