NIEDZIELA 23. 01. 2022                      TRZECIA ZWYKŁA

8.00   Za ++ Roberta Tomala w 23 rocznicę śmierci, żonę Leokadię, ++ z pokrewieństwa z obu stron, Władysława Fijak,            dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30   Za + Anielę Szołucha w rocznicę śmierci.

16.00   Za ++ Józefa Stukator, syna Jerzego we wspomnienie dnia urodzin, dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK 24. 01. 2022               Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa

7.00   Za ++ dziadków Floriana Adamczyka, Potracki, Adamczyk, Śmiatek, Strynol, Sikora, Siedlaczek, dusze w czyśćcu            cierpiące

17.00   Msza św. kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Powstańców Śląskich od kościoła do końca i Kępa.

WTOREK 25. 01. 2022                          Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7.00   Za ++ Franciszka Piechaczek, rodziców, teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Msza św. kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Powstańców Śląskich od numeru 1 do kościoła.

ŚRODA 26. 01. 2022                 Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

7.00   Za ++ Wandę Wodecki w 3 rocznicę śmierci, męża Józefa w 11 rocznicę śmierci, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z            pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK 27. 01. 2022                     Dzień powszedni

7.00   Za ++ Henryka i Elżbietę Adamczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   W intencji ks. Antoniego Brzytwy z okazji 55 urodzin.

PIĄTEK 28. 01. 2022                            Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

7.00  Za ++ Anielę Skrzyszowski we wspomnienie dnia urodzin, męża Jana, jego rodziców, Franciszkę i Ignacego           Skrzyszowski, Teresę i Józefa Grym, ++ córki, zięciów, z rodziny, ks. prob. Fryderyka Lipińskiego, dusze w czyśćcu           cierpiące.

17.00   Msza św. kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Powstańców Śląskich od kościoła do końca i ulica Leśna.

SOBOTA 29. 01. 2022                          Dzień powszedni

7.00   Za ++ Helenę Okoń, męża Józefa, syna Czesława, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu            cierpiące.

13.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MBNP w intencji małżonków Marii i Andrzeja z okazji 50 rocznicy            zawarcia sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę            i zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny (Te Deum).

16.00   Do Opatrzności Bożej z okazji 55 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem za otrzymane łaski,            z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny (Te Deum).

NIEDZIELA 30. 01. 2022                       CZWARTA ZWYKŁA

8.00   Za ++ Sydonię Pękała, Annę Pękała, Jerzego Kubica, dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30   Za ++ Annę Krupa w 12 rocznicę śmierci, męża Romana, dziadków Marię i Rudolfa Wodecki, Annę i Jana Krupa,            ++ z pokrewieństwa.

16.00   W intencji Parafian.