W dniu 26 czerwca 2022 r. o godz. 10.30 o. Karol Łukaszczyk CSsR w obecności rodziców, babci, rodziny, przyjaciół, znajomych, organizacji społecznych oraz licznie zgromadzonych parafian odprawił samodzielnie Eucharystię - Mszę św. prymicyjną.

W trakcie uroczystości prymicjant podziękował wszystkim osobom, które wspierały go w drodze do otrzymania sakramentu święceń: rodzicom za przygotowanie do życia w wierze,  przyjaciołom za świadectwo życia, księżom za przykład służby kapłańskiej oraz ukazanie piękna powołania.

Po zakończonej Mszy św. neoprezbiter o. Karol Łukaszczyk CSsR udzielił zebranym parafianom błogosławieństwa. Na pamiątkę każdy z uczestników tej wyjątkowej Mszy św. otrzymał obrazek prymicyjny.